VI. Évindító Nemzetközi Szenior Összetett Sprint Úszóverseny és
Országos Bajnokság az 1500 méteres gyorsúszásban

Szentes, 2021.10.16. szombat

50m férfi mellúszás

I. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Pozsár Norbert1993Csongrádi Senior Úszó és SZSE45.75

II. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Horváth Roland1991Szentesi Delfin ESC36.25
2.Hudáky Zoltán1988Nyíregyházi Sportcentrum SE39.43

III. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Othman Mohamed1985Debreceni Szenior Úszó Klub35.65
2.Nyári László1984Érdi Vizisport42.63

IV. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Szabó Árpád1978Triton Sport Egyesület33.26
2.Terdik Ákos1981Debreceni Szenior Úszó Klub38.22
3.Dr. Szendrey Balázs1980Szentesi Delfin ESC42.22
4.Dr Tari Béla1979Békéscsabai Senior45.51
5.Király Balázs1977Pécsi Vörös Meteor Sportkör52.50

V. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Bohos Tamás1975Budapesti Delfinek Szenior 38.61
2.Kiss István1976Dombovár44.99
3.Hoffmann Csaba1975Szentesi Delfin ESC47.95
4.Urbán Tamás 1975Kiskun-vizi és Szabadidő SE Kiskunfélegyháza51.59

VI. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Cseh Imre1968Nyíregyházi Sportcentrum SE37.25
2.Kőhalmi András1968Érdi Vizisport37.47
3.Simon Levente1970Dombovár37.60
4.Horgos Szilárd1969Dombovár47.16

VII. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Kripkó Zoltán1965Egri Senior Úszó-Klub38.18
2.Nilsson Stefan1964Törökbálint39.27
3.Csirmaz Sándor1966Békéscsabai Senior39.94
4.Fazekas László1966Egri Senior Úszó-Klub45.81

VIII. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Apatóczki István1961Tótkomlósi Rozmár Szenior Úszó Klub Egyesület45.29
2.Bodnár János1960Szentesi Delfin ESC53.96
3.Tóth Béla1961Debreceni Szenior Úszó Klub55.00

IX. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Sebők János1956Kiskun-vizi és Szabadidő SE Kiskunfélegyháza44.04
2.dr. Kovács András1952Érdi Vizisport48.79
3.Dömötör Ferenc1953Törökbálint49.06
4.Simon Géza1952Kiskun-vizi és Szabadidő SE Kiskunfélegyháza52.28
5.Miklós Attila1956Debreceni Szenior Úszó Klub56.94

X. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Gulyás Péter1951Törökbálint39.77
2.Csaba László1948Törökbálint43.38
3.Patkó József1948Egri Senior Úszó-Klub49.19
4.Lucz Imre1951Szentesi Delfin ESC1:03.48

XI. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Priboj István1942Spartak Szabadka48.01
2.Sümeghy dr László1945Budapesti Delfinek Szenior 48.96
3.Soós Vilmos1945CSM Timisoara59.29

XII. korcsoport
 NévSzül.évEgyesületEredmény
1.Fábián Béla1937Egri Senior Úszó-Klub48.71
2.László Sándor1937Pénzügyőr SE1:04.18

Vissza